• Главная
  • Які заходи відбудуться у Кременчуці до Міжнародного дня інвалідів
11:30, 3 декабря 2017 г.

Які заходи відбудуться у Кременчуці до Міжнародного дня інвалідів

Які заходи  відбудуться у Кременчуці до Міжнародного дня інвалідів , фото-1

3 грудня відзначаєтьсяся Міжнародний день інвалідів. Кожного року з цієї нагоди Кременчуцьким міським Центром соціальної реабілітації дітей-інвалідів проводиться ряд заходів для своїх вихованців.

Мета цих заходів – привернення уваги суспільства до проблем виховання і навчання дітей з особливими потребами, їх професійної освіти та подальшої трудової зайнятості.

Отож, цього року Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів спільно з Центральною міською дитячою бібліотекою реалізують проект під назвою «Добро починається з тебе».

У цьому проекті запланована виставка творчих робіт вихованців закладу, їх батьків, а також талановитих родин Кременчука, котрі виховують дітей з обмеженими фізичними можливостями. Окрім того, на відвідувачів заходу очікують майстер-класи з прикладного та образотворчого мистецтва, аква-грим, малюнки світлом, дитячі розваги, повітряні кульки, солодощі.

Цей захід проходитиме у неділю, 03 грудня, з 13 до 15 години у приміщенні Центральної міської дитячої бібліотеки по вулиці Соборній, 12/6.

За матеріалами прес-центра Кременчуцього міськвиконкому.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#міжнароднийденьінвалідів #заходи #мета #суспільство #дітиінваліди #проект #добропочинаєтьсязтебе #виставка
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...