У «Лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька» відкрили комунальну аптеку (фото та відео )

У приміщенні КНМП «Лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька» ( поліклініка №4) на Молодіжному запрацював аптечний пункт №3 комунального підприємства «Аптека №90».

На облаштування цього аптечного пункту кошти виділили з міського бюджету.

Сьогодні,1 грудня, у  приміщенні КНМП «Лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька» (колишній поліклініці №4), розташованій на Молодіжному по вулиці Лесі Українки, 80, відкрили аптечний пункт комунальної аптеки.

У цьому заході участь взяли голова міста Віталій Малецький та його заступники.

Як відмітив Віталій Малецький, відкриття цього об’єкту  було дуже важливим, адже до цього часу на Молодіжному не було жодного аптечного пункту комунального підприємства «Аптека № 90».

Отож, відтепер у жителів мікрорайону з’явиться можливість отримувати у ній препарати за державною програмою «Доступні ліки» та міською програмою «Доступна аптека» безкоштовно або зі знижкою.

Окрім того, кременчуцька міська влада також планує відкрити аптечні пункти комунальної аптеки на Ревівці, на Лашках, а також  у дитячій лікарні. 

За словами мера, наразі ведеться ремонт приміщення майбутньої амбулаторії на Ревівці, поряд з яким можна відкрити невеликий аптечний пункт, де б мешканці мікрорайону мали можливість придбати невеликий асортимент найнеобхідніших ліків, не витрачаючи час  і  гроші, щоб їхати за ними у місто.

За матеріалами прес-центра Кременчуцького міськвиконкому.

Автор
( 0 оценок )
Актуальность
( 0 оценок )
Изложение
( 0 оценок )

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать