Мінімальну заробітну плату в Україні підвищать

Президент України Петро Порошенко закликав Кабмін України наступного року підвищити мінімальну заробітну плату до 4100 гривень.

Петро Порошенко подякував Уряду та Прем’єр-міністру за підтримку його ініціативи щодо підняття мінімальної заробітної плати до 4100 гривень і врахування відповідних пропозицій у проекті Державного бюджету на 2018 рік.

Отож, президент звернувся з листом до Кабміну та запропонував у наступному році вийти на відповідний рівень мінімальної заробітної плати.

Як відмітив Петро Порошенко, вартість робочої сили почала зростати не тільки в державному секторі, а й в економіці, а тому потрібно думати, як приблизити рівень заробітних плат до рівня заробітних плат у сусідніх країнах, в тому числі країнах Європейського Союзу, якщо хочемо, щоб кваліфікована робоча сила працювала на підприємстві. Якщо там пропонують українцям зараз по 400, 500, 600 євро, то Україна також має здійснювати кроки для наближення заробітної плати.

Як наголосив президент, зростання заробітної плати є позитивним наслідком реформ, відкритості кордонів і орієнтації на європейські показники.

На запитання про брак робочої сили Петро Порошенко відповів, що потрібно платити людям більше. «Більше заплатять – більш кваліфікована робоча сила, більша мотивація, більше надходжень до місцевих бюджетів, більше надходжень до Пенсійного фонду», - відповів він.

В, доопрацьованому урядом і внесеному в Раду для розгляду у другому читанні, проекті Державного бюджету на 2018 рік, мінімальну зарплату пропонується підвищити до 3723 гривень.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов