Сьогодні відзначається Міжнародний день волонтерів

5 грудня відзначається Міжнародний день волонтерів в ім'я економічного і соціального розвитку .

Це один з міжнародних днів ООН, а присвяченний він тим людям, які займаються волонтерством.

У 1985 році Генеральна Асамблея ООН запропонувала урядам відзначати 5 грудня як «Міжнародний день волонтерів в ім'я економічного і соціального розвитку». Цим вона закликала їх здійснювати заходи для спонукання людей у всіх сферах діяльності пропонувати свої послуги як волонтерів.

Голова міста Віталій Малецький так привітав кременчуцьких волонтерів з цим днем:

«Шановна волонтерська громадо Кременчука!

У день вашого свята прийміть слова глибокої вдячності за вашу активну громадську позицію, людяність, чуйність.

День волонтера об’єднує тисячі кременчужан різного віку, чия діяльність розповсюджена на різні сфери життєдіяльності -  роботу з соціально незахищеними верствами населення,  миротворчу діяльність, на підтримку і розвиток благодійних проектів, соціальних програм щодо попередження негативних явищ у молодіжному середовищі, екологічну безпеку населення, збереження культурної спадщини та історико-культурного середовища тощо.

Сьогодні, коли на сході України йде неоголошена війна, свідомі та небайдужі громадяни спрямовують свої сили на допомогу захисникам української незалежності, щоб наші герої відчували підтримку на передовій та турботу й небайдужість після демобілізації. 

Дякуємо вам за ваші полум’яні серця, сповнені любові та співчуття до ближнього, безкорисну гуманну діяльність. Нехай доля шле вам добро і щастя, міцне здоров’я і благополуччя, тепло і затишок родинної оселі!  Бажаємо вам нових здобутків та всебічно реалізовувати себе у служінні суспільству!»

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов