Крадіжки LED-світильників у Кременчуці продовжуються

Днями до компанії «Місто для людей. Кременчук» звернулися стурбовані жителі будинку, розташованому по вулиці Лікаря Богаєвського, 7, та повідомили про нічну крадіжку невідомими особами тринадцятиLED-світильників із їхнього будинку.

Отож, компанія подала заяву про цю крадіжку до поліції. Наразі цією подією займаються правоохоронці.

Фахівці компанії «Місто для людей. Кременчук» найближчим часом проведуть повторну заміну вкрадених LED-світильників на нові.

«Місто для людей. Кременчук» вкотре просить сприяння жителів багатоквартирних будинків та  ще раз звертається з проханням до них бути пильними  та слідкувати за майном, яке знаходитися не тільки в квартирі, але і в під'їздах теж.  Якщо ви почули шум у під'їзді, або ще щось підозріле, необов'язково відкривати двері, достатньо подивитися у вічко і повідомити в поліцію про правопорушення.

Окрім того, компанія також звертається до всіх з проханням не сприяти збуту краденого. Заощадивши кошти на придбання краденого майна, ви можете постраждати набагато серйозніше в майбутньому від цих же злочинців.

Треба завжди пам’ятати, що  не тільки від керуючої компанії залежить чистота, комфорт і безпека в ваших будинках, але і від кожного мешканця окремо.

За матеріалами прес-центра компанії «Місто для людей. Кременчук».

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов