Кременчуцький НВК №5 – успішно впроваджує нову методику навчання школярів (фото)

У КНВК №5 відбувся семінар для вчителів початкових класів під назвою «Реалізація компетентного підходу в навчанні молодших школярів через міжпредметну інтеграцію».

Організаторами цього заходу є колектив навчального виховного комплексу №5.

Мета семінару – поділитися досвідом з іншими вчителями щодо встановлення міжпредметних зв’язків та навчитися формувати інтегровані та бінарно-інтегровані уроки.

Розпочався цей захід 6 грудня о 8:50 в актовій залі навчального закладу, а завершився після 12 години в одному із кабінетів гімназії.

Протягом цього семінару для вчителів початкових класів різних шкіл Кременчука організатори провели два інтегровані уроки з «Природознавства» та «Української мови», а також п’ять майстер-класів.

Окрім того, працівники НВК №5 поділилися своїм досвідом роботи, провели виховний захід і прийняли рекомендації.

Перший інтегрований урок під назвою «Зимове життя лісу» пройшов у 3-В класі. Під час цього уроку вчителька поєднала природознавство та трудове навчання.

Інший же інтегрований урок, який продемонстрували вчора гостям заходу, це «Мова – найважливіший засіб пізнання, спілкування і впливу». Проходив цей урок із учнями 2-А класу, а поєднані під час цього заняття були: українська мова, природознавство, образотворче мистецтво та літературне читання.

БІЛЬШЕ ФОТОГРАФІЙ ІЗ СЕМІНАРУ ДИВІТЬСЯ ЗА ПОСИЛАННЯМ.

Далі ж для вчителів початкових класів провели чотири майстер-класи:

1.«Інтерактивні технології навчання. Методика формування та розвитку критичного мислення «Зимові явища у природі»,  який складався з: «Дерева суджень», «Асоціативного пошуку»; «Роботи з сенканом» (віршем, який складається з п’яти рядків); «Акровірша»; «Капелюшника»; «Сніжка»;

2.«Міжпредметна інтеграція під час проведення математичних диктантів»;

3.«Різновиди роботи над словниковими словами»;

4.«Цікава геометрія. Елементи інтеграції на уроках математики і трудового навчання»;

5.«Тематичні дні «Творчість і фантазія».

Завершальною ноткою семінару для вчителів початкових класів став виховний захід «Диво-осінь», під час якого учні та вчителі НВК №5 продемонстрували свої таланти: співаючи, танцюючи та граючи у постановці.

Після цього гості та організатори заходу обмінялися думками та прийняли рекомендації,підвівши підсумки семінару.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов