Стала відома дата продажу новорічних ялинок у Кременчуці (відео)

У «Кременчуцькому лісгоспі» продаж новорічних ялинок вже розпочато, проте поки що для оптовиків.

З 15 грудня державне підприємство «Кременчуцький лісгосп» почне продавати ялинки у роздріб, а вартість ялинок становитиме:

-тридцять шість гривень  –  висотою до одного метра;

-сорок п’ять гривень – від одного до двох метрів;

-шістдесят гривень  –  від двох до трьох метрів;

Як повідомляють працівники підприємства, для слідкування за тим, щоб не було незаконної вирубки дерев, створять мобільні групи.

Окрім того, законодавством передбачається адміністративна відповідальність за незаконну вирубку ялинок, а штраф становить від вісімдесяти п’яти до сто сімдесяти гривень. Також доведеться сплатити збитки за заподіяну шкоду від триста дев’яносто гривень і більше.

Як відмітила начальник управління розвитку підприємництва, торгівлі, побуту  та регуляторної політики Людмила Жорняк, підприємці повинні:

- здійснювати торгівлю у спеціально визначених місцях;

- слідкувати за порядком на прилеглих територіях;

- мати документи на право здійснення торгівлі (за торгівлю без дозвільних документів передбачаються штрафи від трьохсот двадцяти до тисячі сімдесяти гривень).

Отож, з 15 грудня у Кременчуці можна буде придбати новорічні атрибути у спеціально визначених місцях.

За матеріалами прес-центра Кременчуцького міськвиконкому.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов