Сьогодні в Кременчуці відбудеться костюмований парад собак "Хатіко"!

Завтра, 23 грудня, з 12 до 13 години біля головної новорічної ялинки міста, розташованій на площі Перемоги, відбудеться Новорічний костюмований парад тварин під назвою «Хатіко».

Парад «Хатіко» присвячений символу Нового 2018 року – Жовтій Земляній Собаці.

Спрямовано цей захід, у першу чергу, на дітей і для захисту безпритульних тварин, а метою його є залучення громадськості до проблем безпритульних тварин і до цивілізованих способів їх вирішення; аби об'єднати власників породистих і непородистих тварин для спілкування в неформальній обстановці.

Окрім того, працівники тимчасового притулку комунального підприємства «Сперцервіс Кременчук» готують своїх мешканців до параду. Тож, усі бажаючі можуть принести інвентар, їжу або речі для тварин, які відразу заберуть до притулку.

Якщо є бажання забрати тварин у добрі руки, звертатися можна прямо на комунальне підприємство «Спецсервіс Кременчук» за адресою: вулиця Горького, 48/75.

Програма костюмованого параду на 23 грудня 2017 року:

11:30-11:45 - збори учасників параду «Хатіко» біля резиденції Святого Миколая (реєстрація тих, хто ще не зареєструвався)

12:00 - початок параду, урочиста частина, виступ попередніх переможців Кубку Хатіко

12:20 - парад навколо Новорічної ялинки (огороджена зона навколо ялинки)

12:40 - Новорічна фотосесія учасників параду біля резиденції Діда Мороза - на приз глядацьких симпатій (голосування на сайті ТелеграфЪ)

13:00 - завершення костюмованого параду «Хатіко»

Участь у Новорічному параді безкоштовна!

Бажаючі взяти участь у костюмованому заході тварин можуть надсилати своє підтвердження на електронну пошту  kremenchuk.ua@gmail.com (вказуйте Ваші ПІБ, контактні дані та інформацію про учасника параду).

Чи звертатися за більш детальнішою інформацією до Геннадія Олександровича Тертичного за телефоном: (096) 300-19-99.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов