В Україні учні коледжів та ПТНЗ складатимуть ДПА в формі ЗНО

Як повідомив директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій, учні коледжів та ПТНЗ складатимуть ДПА в формі ЗНО з трьох предметів.

Позиція Міністерства освіти та науки є такою, що форма та умови проведення ДПА повинні бути однаковими – незалежно від того, в якому типі закладу здобувається середня освіта. Отож, у 2018 році закладів професійної та вищої освіти, що вступили на базі дев’ятих класів, складатимуть ЗНО з української мови. Через рік з математики або історії України на вибір, а ще через рік зможуть з усіх предметів підсумкової атестації.

Вадим Карандій нагадав також про те, що закладам, які готують молодших спеціалістів на базі дев’яти класів, необхідно вже зараз готуватися до організації ЗНО з української мови, бо 24 травня 2018 року відбудеться таке тестування.

Наразі на сайті УЦОЯО для кожного навчального закладу створено кабінет керівника. Це стандартизований інтерфейс, де збирається вся інформацію, необхідна для проходження учнями підсумкової атестації у формі ЗНО. До 28 грудня керівникам закладів професійної освіти потрібно внести туди інформацію про очолюваний заклад, на основі якої відбуватиметься реєстрація учнів на тестування.

За матеріалами прес-центра Міністерства освіти і науки України.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов