У Кременчуці розробляється інтерактивна карта Центрів первинної медико-санітарної допомоги

Як повідомив Дмитро Петращук, управління охорони здоров’я створює інтерактивну карту на базі Google Maps, на якій вказано знаходження кожного Центру первинної медико-санітарної допомоги та розташування всіх їх амбулаторій.

Голова міста Віталій Малецький наголосив, що на цій карті повинні бути обов’язково вказані не тільки адреси ЦПМСД, а й контактні телефони.

Як відмітив начальник управління охорони здоров’я Дмитро Петращук, з 1 грудня у Кременчуці створено комунальні некомерційні підприємства Центри первинної і медико-санітарної допомоги №1, №2 та №3, а пов’язано це з реформуванням галузі охорони здоров’я.

Окрім того, ці центри вже почали працювати над впровадженням медичної реформи – в кожній реєстратурі вивішено списки лікарів, в яких вказано їх стаж роботи та кваліфікаційна категорія. Зроблено це для того, щоб у громадян була можливість визначитися з яким лікарем їм заключити контракт на обслуговування.  

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов