До кінця грудня вищі повинні розмістити на своїх сайтах правила вступу на наступний рік

До 31 грудня закладам вищої  та професійної освіти необхідно упродовж грудня розробити Правила прийому на 2018 рік, внести їх до Єдиної державної електронної бази з питань освіти, а також оприлюднити на своїх сайтах.

Окрім того, заклади повинні внести до ЄДЕБО й конкурсні пропозиції та параметри вимог до вступників. До 31 грудня також необхідно внести основні конкурсні пропозиції, в яких може бути бюджетний набір. Ці пропозиції враховуватимуться під час держзамовлення. Що стосується не бюджетних конкурсних пропозицій, то їх можна вносити до 1 травня 2018 року.

Як відмітила директор державного підприємства «Інфоресурс» Оксана Бєлік, можливість вносити Правила прийому до Єдиної державної електронної бази з питань освіти відкриється вже цього тижня. У модулі «Правила прийому» можна буде створювати новий запис для завантаження PDF-файлів, а також у майбутньому буде доступною історія змін.

Для зручності в модулі «Конкурсні пропозиції» можна буде створювати відповідні пропозиції 2018 року просто редагуючи інформацію 2017-го. Слід звернути увагу на те, що назви пропозицій необхідно зазначати без позначок та скорочень, державною мовою, проте, якщо потрібно, можна продублювати назву й іноземною.

Окрім того, з 2018 для користувачів ЄДЕБО (закладів освіти) запровадять подвійну авторизацію - вхід до системи відбуватиметься через логін та пароль, які діють сьогодні, а також електронний цифровий підпис користувача навчального закладу. Про порядок використання підпису докладніша інформація буде розміщена на сайті «Інфоресурсу».

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов