В українських школах запровадять новий предмет – «Фінансова грамотність»

Як повідомила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, у рамках курсу «Фінансова грамотність» вже розроблено завдання, котрі можуть та мають бути інтегровані для розвитку цієї компетенції в обов’язкові предмети шкільної програми.

Окрім того, фінансова грамотність, навіть як вибірковий курс, виконує важливе завдання підвищення обізнаності школярів у правилах успішного та відповідального поводження з грошима.

Як наголосила Лілія Гриневич, фінансова грамотність – одна із ключових компетентностей Нової української школи, котра вже закладена в Закон «Про освіту». Незважаючи на те, що перший клас Нової української школи буде лише у 2018 році, а дванадцятий – у 2030-му, завдяки цьому курсу в міністерства є напрацьовані матеріали для всіх класів і для всіх вікових груп. Цю величезну роботу було зроблено на випередження.

Наразі в усі програми базової школи включено завдання, які орієнтовано на розвиток фінансової грамотності, проте це повинно бути здійснено більш системно та для всієї школи.

На сьогоднішній день тисяча сто шкіл та майже двадцять сім тисяч учнів охоплено курсом.

Як зазначила Міністр освіти і науки України, фінансова грамотність має стати надбанням кожного, хто закінчив школу в Україні. Випускник в Україні повинен отримати ті компетентності, які потім йому допоможуть стати успішною людиною, а фінансова грамотність є однією з таких компетентностей. Адже критичне мислення, прийняття самостійних рішень, вміння брати на себе відповідальність – це є найкращий здобуток, який повинна мати кожна освічена людина.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов