В Україні роботодавців заохочують приймати на роботу переселенців

Всім українським роботодавцям, які візьмуть до себе на роботу переселенців, видаватиметься державна компенсація, що начисляється за підсумками кожного непарного місяця роботи такого співробітника протягом одного календарного року, а в окремих випадках - двох років.

При цьому компенсація в звичайному порядку не може бути нарахована більше ніж за шість місяців, а для особливих категорій переселенців - більше ніж за дванадцять місяців. Кабінет Міністрів прийняв відповідні зміни, щоб внести поправки до складу порядку щодо здійснення заходів, спрямованих на сприяння зайнятості населення, а також компенсації коштів, які спрямовані на фінансування подібних заходів.

Окрім того, для переселенців, за яких держава здійснювала компенсацію витрат по заробітній платі, що звільнилися за власним бажанням до закінчення строку чинності контракту відносно компенсації витрат роботодавця, в разі подальшого працевлаштування відповідно до термінового трудового контракту, компенсацію не нараховують.

Якщо ж звільнення відбулося з якоїсь іншої причини до закінчення строку чинності контракту, то в разі подальшого працевлаштування відповідно до трудового контракту, держава виплачує роботодавцеві решту компенсації.

Компенсацію також не нараховують при працевлаштуванні осіб, для яких вона вже була виплачена.

Окрім цього, встановлюється порядок, відповідно до якого, компенсацію проводять за підсумками кожного непарного місяця роботи протягом року, але не більше півроку (для офіційно працевлаштованих та зареєстрованих переселенців з категорій: з маленькими дітьми, інвалідам, учасникам бойових дій, осіб в передпенсійному віці - за підсумками кожного непарного місяця роботи протягом двох років).

Фінансування подібних заходів, спрямованих на сприяння зайнятості населення, проводять в рамках дії спеціальної довідки про постановку на облік переміщених осіб. Якщо довідку про взяття на облік скасовують, то і фінансування автоматично припиняється.

Ні в якому разі не слід плутати внутрішньо переміщених осіб з іноземцями, які працюють, отримавши дозвіл на роботу, так як компенсацію нараховують виключно тим, хто постраждав через АТО, переїхавши із зони бойових дій.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов