Українські банки можуть не повертати клієнтам депозити

Верховний суд України вимагає від судів нижчої інстанції визнавати недійсними депозитні договори банків, а також дозволяє фінансистам їх не виконувати, якщо документи не відповідають всім законодавчим вимогам.

Українським вкладникам же необхідно вимагати від банку видачу ощадної книжки чи іншого документа, в якому вказані найменування банку, що здійснив касову операцію, та дата її здійснення.

Окрім того, в платіжному документі повинні бути: підпис співробітника банку, котрий прийняв готівкові кошти від вкладника, відбиток печатки або штампа, а також електронний підпис співробітника банку, засвідчений електронним підписом системи автоматизації банку.

Без наявності цих реквізитів договір банківського вкладу може бути визнаний недійсним і людина не зможе повернути свої гроші з банку.

Отож, юристи рекомендують українцям перед оформленням вкладів звертатися до правознавця або самим розбиратися у всіх юридичних нюансах. Адже в суді можуть довести, що вкрав гроші недбайливий співробітник банку, тому позивач залишиться без грошей тільки тому що у його квитанції немає реквізитів.

До того ж, звертати увагу потрібно на форму квитанції про внесення коштів, яка регламентується постановою Національного банку України №174, в якій затверджено інструкцію з ведення касових операцій банками.

Окрім цього, порушивши кримінальну справу про крадіжку грошей, у потерпілого також може додатися шансів на повернення своїх коштів.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов