Наступного року бюджетне місце «ходитиме за кращим вступником» магістратури

Під час вступної кампанії 2018 року Міністерство освіти і науки розширить практику використання широкого конкурсу, а це означає, що бюджетне місце йтиме до вищого навчального закладу за вступником з найкращими балами, а не конкретному вишу.

Використання цього підходу розширять для бакалаврів і застосують для вступу на магістратуру.

Як повідомив директор Департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки Олег Шаров, практика 2015-2017 років засвідчила, що широкий конкурс є ефективною методикою забезпечення справедливого розподілу місць державного замовлення. Цією практикою передбачено алгоритмічний розподіл вступників за їхніми конкурсними балами та обраними пріоритетностями, а саме тому у наступному році міністерство переведе на широкі конкурси більшість педагогічних спеціальностей для вступників на бакалаврат. Окрім того, вперше використають широкий конкурс для розподілу бюджетних місць в магістратуру, а стосуватиметься це спеціальностей «Право» та «Міжнародне право».

Наступного року вступні випробування до магістратури «Права» та «Міжнародного права» складатимуться у формі єдиних фахових іспитів та випробувань з використанням технологій зовнішнього незалежного оцінювання, а саме тому стає можливим широкий конкурс для цих спеціальностей.

Випробування міститимуть тестування з іноземної мови, права та загальних навчальних правничих компетентностей.

З 14 травня до 5 червня можна буде зареєструватися, а самі тестування проходитимуть у два етапи:

11 липня – з іноземної мови;

13 липня – з права та правничих компетентностей.

Окрім того, у 2018 році, як експеримент, проводитимуть єдиний фаховий іспит з іноземної мови і для вступників до магістратури з низки гуманітарних галузей: «Гуманітарні науки» (крім спеціальності «Філологія»), «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Сфера обслуговування», «Міжнародні відносини».

За матеріалами прес-центра Міністерства освіти і науки.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов