• Главная
  • Наступного року бюджетне місце «ходитиме за кращим вступником» магістратури
22:00, 13 декабря 2017 г.

Наступного року бюджетне місце «ходитиме за кращим вступником» магістратури

Наступного року бюджетне місце «ходитиме за кращим вступником» магістратури , фото-1

Під час вступної кампанії 2018 року Міністерство освіти і науки розширить практику використання широкого конкурсу, а це означає, що бюджетне місце йтиме до вищого навчального закладу за вступником з найкращими балами, а не конкретному вишу.

Використання цього підходу розширять для бакалаврів і застосують для вступу на магістратуру.

Як повідомив директор Департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки Олег Шаров, практика 2015-2017 років засвідчила, що широкий конкурс є ефективною методикою забезпечення справедливого розподілу місць державного замовлення. Цією практикою передбачено алгоритмічний розподіл вступників за їхніми конкурсними балами та обраними пріоритетностями, а саме тому у наступному році міністерство переведе на широкі конкурси більшість педагогічних спеціальностей для вступників на бакалаврат. Окрім того, вперше використають широкий конкурс для розподілу бюджетних місць в магістратуру, а стосуватиметься це спеціальностей «Право» та «Міжнародне право».

Наступного року вступні випробування до магістратури «Права» та «Міжнародного права» складатимуться у формі єдиних фахових іспитів та випробувань з використанням технологій зовнішнього незалежного оцінювання, а саме тому стає можливим широкий конкурс для цих спеціальностей.

Випробування міститимуть тестування з іноземної мови, права та загальних навчальних правничих компетентностей.

З 14 травня до 5 червня можна буде зареєструватися, а самі тестування проходитимуть у два етапи:

11 липня – з іноземної мови;

13 липня – з права та правничих компетентностей.

Окрім того, у 2018 році, як експеримент, проводитимуть єдиний фаховий іспит з іноземної мови і для вступників до магістратури з низки гуманітарних галузей: «Гуманітарні науки» (крім спеціальності «Філологія»), «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Сфера обслуговування», «Міжнародні відносини».

За матеріалами прес-центра Міністерства освіти і науки.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#вступнакампанія #широкийконкурс #бюджетнемісце #бакалаври #магістратура #вступники #конкурснібали #право #міжнароднеправо
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...