У Кременчуці розглянуто питання щодо патронату над дитиною

У Кременчуці розглядають можливість надання нової послуги виховання дитини, а саме – патронату над нею.

Як відмітила Ольга Усанова,  відповідно до Закону України від 26 січня 2016 року № 936-VІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту дітей та підтримки сімей з дітьми» у 2016-2018 роках, як експеримент, запроваджується послуга патронату над дитиною.

Патронат над дитиною – тимчасовий догляд, виховання та соціально-психологічна реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

Мета патронату над дитиною – забезпечення та захист прав дитини, котра через складні життєві обставини тимчасово не може проживати разом зі своїми батьками або іншими законними представниками. Перебування дитини в патронатній родині є тимчасовим.

У Кременчуці наразі створено прийомні родини, в яких виховуються діти з певним статусом: позбавлені батьківського піклування, діти-сироти тощо.

На відміну від прийомних родин  в патронатній сім`ї  можуть перебувати діти, котрі мають батьків або законних представників, але в даний час вони потрапили в складні життєві обставини. 

Заступник міського голови Ольга Усанова доручила керівнику Кременчуцького міського центру соціальних служб сім`ї, дітей та молоді Олені Цирюлік – провести певний аналіз потреби запровадження патронату над дитиною та визначитися з кількістю дітей, які наразі перебувають в соціальних установах і можуть стати учасниками пілотного проекту.

За матеріалами прес-центра Кременчуцького міськвиконкому.

Нагадаємо, що на Полтавщині можна здійснювати патронат над дитиною.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов