Результати першого дня відвідувань Миколайчиками магазинів Кременчука (фото)

13 грудня волонтери акції «Святий Миколай – дітям» відпрацювали свій перший день у магазинах Кременчука.

Під час цього етапу благодійної акції волонтери пропонують всім бажаючим долучитися до акції та передати одяг, канцтовари, продукти, книжки, побутову хімію для дітей.

У перший день акції на роботу вийшли сто п’ятдесят дев’ять волонтерів у шістдесяти восьми магазинах, які знаходяться в усіх районах Кременчука. Загалом протягом чотирьох днів до акції долучаться сімдесят три магазини, а працюватимуть в них триста сорок два волонтера.

Цього року до акції долучились: мережі магазинів «Оптовичок», «Маркетопт», «Лукас», «Лукасик», «ЛогінсСмак», «Принцип», фрешмаркетах «Брусничка», торгівельні центри «Амстор» та «Дипломат», Будинку торгівлі та Центральний ринок, супермаркети «FOZZY», «Фуршет» та «Український», магазини «Художник», «Роксолана», «NYF», «Бджілка», «Абсолют», «Малятко», «Рудий Кіт», «ПП «Понежа», «Евріка», «Астрая» та «Гоша».

У магазинах за перший день зібрали п’ятсот дев’яносто вісім солодких новорічних подарунків, іграшки, канцтовари, книжки, одяг. Серед цих подарунків є і цікаві – наприклад, чудові святкові крила, котрі обов’язково стануть в нагоді маленьким янголяткам.

Окрім того, волонтери-миколайчики зібрали три тисячі п’ятсот вісімдесят п’ять гривень і десять копійок. На зібрані кошти організатори придбають подарунки дітям, які малювали свої мрії під час Марафону написання листів до Святого Миколая.

Отож, у цьому році кременчужани вкотре підтвердили щирість свого серця та небайдужість до майбутнього нашої країни.

Організатори щиро вдячні всім місцевим жителям, які долучилися до акції, а також вірять в те, що завдяки спільним зусиллям кожна дитина цього року отримає свій подарунок на Миколая.

Ті, хто не встиг ще долучитися до акції, можуть зробити це у найкращих та найдобріших магазинах міста в четвер та п’ятницю з 15:30 до 19 години, а у суботу з 09 до 18 годин.

Контакти Центрального Офісу акції в Кременчуці – 3-51-06, 068-018-18-95. Офіс знаходиться за адресою вулиця Шевченка, будинок 19/3.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов