Фінал конкурсу Мисс Ай Лав Кременчук відбудеться...

17 грудня 2017р. вже в цю неділю відбудеться фінал конкурсу краси, який вже можна сміливо назвати щорічною традицією Кременчука. Вся дія буде проходити в ТРК «Європа» в клубі «Ваніль», що знаходиться за адресою: м. Кременчук, вул. Соборна, 7.
Як вже відомо, в 2017р. даний конкурс проводиться в трьох категоріях, таких як Міс Міні Ай Лав Кременчук, Міс Юність Ай Лав Кременчук, Міс Ай Лав Кременчук.
Початок заходу о 14:00. Першій групі дівчат у віковій категорії до 14 років прохання зібратися в фойє ТРК «Європа» заздалегідь, о 13:00.
Другої категорії у віці від 14 до 18 років прийти теж за годину до початку дійства о 17:00 в фойє ТРК «Європа». Старт о 18:00.
Третьої категорії тим, кому за 18 років, слід підійти до 21:00, у фойє ТРК «Європа». Їх вихід на сцену розпочнеться о 22:00. Велике прохання - не спізнюватися.
Конкурс краси пройде в 4 етапи. Відкриває конкурс промінат в джинсовому або коктельному образі. 2-ий етап - презентація себе або демонстрація свого таланту, 3-ий - в літньому яскравому вбранні (учасницям за 18 допускається дефіле в купальниках) і завершальний вихід - у вечірній або святковій сукні.
За результатами голосування членів журі (5 осіб) будуть оголошені переможниці конкурсу в 3-х вище зазначених номінаціях. Офіційний партнер даного заходу «КIA РАRTS».
Також, на сайті 05366.com.ua і kremen.today будуть визначені переможниці інтернет голосування.
Ті дівчата, які набрали більшу кількість голосів в інтернет голосуванні на сайті 05366.com.ua, отримають призи. Інтернет Міс Міні Ай Лав Кременчук отримає сертифікат місячного відвідування школи усного рахунку «Соробан», Міс Інтернет Юність Кременчук - похід в квест - кімнату Адреналін, Інтернет Міс Ай Лав Кременчук надається фотосесія у фотостудії Громова.
Запрошуються всі бажаючі. Буде весело і цікаво, зберуться одні з кращих дівчат Кременчука!

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов