У Кременчуці зросте бюджет галузі освіти

Як наголосив голова міста Віталій Малецький, бюджет галузі освіти Кременчука наступного року виросте на двадцять два відсотка.

Отож, гроші, які виділять на освіту складає шістсот п’ять мільйонів гривень.

У 2018 році близько до тридцяти відсотків зросте державна субвенція, що спрямовується на оплату праці робітників загальноосвітніх закладів міста. З міського бюджету поточні видатки збільшаться на майже шістнадцять відсотків, а капітальні – на п’ятдесят шість відсотків.

Відповідно до статті 57 Закону «Про освіту», проектом міського бюджету на наступний рік передбачено освітянські виплати за престижність праці працівників освітянської галузі та на їх оздоровлення.

У бюджет Кременчука на наступний рік закладено близько двадцяти п’яти мільйонів гривень на потреби закладів загальної, дошкільної та позашкільної освіти, котрі вирішувалися за рахунок благодійних внесків.

2017 року на ці цілі з міського бюджету виділялося п’ятнадцять мільйонів гривень, а у 2018 році на кожну дитину кожного місяця ця сума складатиме по шістдесят гривень.

Згідно з чинним законодавством, із бюджету міста на оплату харчування дітей виділятимуть кошти в розмірі сорока відсотків, а решту – сплачуватимуть батьки.

За матеріалами прес-центра Кременчуцького міськвиконкому.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов