За рік дії програми «Стоп Інфаркт» кременчуцькі кардіологи втричі зменшили показники смертності від інфарктів

У Кременчуці цього року запровадили міську програму «Стоп Інфаркт». Ця програма спрямована захистити кременчужан від серцевої недуги.

За рік дії цієї міської програми кременчуцькі кардіологи втричі зменшили показники смертності від інфарктів.

Як повідомив керівник комунального підприємства лікарня «Кременчуцька» Віктор Сичов, в межах програми для жителів міста на безоплатній основі проводять коронографію та стентування артерії.

У 2017 році на ці цілі з міського бюджету виділили два мільйони гривень. За цей же рік за Міською програмою «Стоп Інфаркт» кременчужанам провели сто тридцять чотири коронографій і сімдесят вісім стентувань. Витрати на це склали 1 мільйон 986 тисяч 358,31 гривень. Місто взяло на себе також і витрати на лікування першої доби після проведення  вищевказаних маніпуляцій, які для пацієнта є найскладнішими та досить витратними.  Ці видатки становили триста п’ятдесят тисяч гривень.

У проекті міського бюджету – 2018 року на проведення коронографій і стентувань передбачено шість мільйонів дев’ятсот тисяч гривень.

Як відмітив керівник комунального підприємства лікарня «Кременчуцька» Віктор Сичов, під дію програми «Стоп Інфаркт» підпадають кременчужани, які звертаються за медичною допомогою з інфарктом або передінфарктним станом.

За статистичною інформацією, у кардіологічне відділення в ургентному порядку бригадами швидкої допомоги доставляють до сімдесяти відсотків хворих.

Проведення швидкої та якісної діагностики – головне під час встановленням правильного діагнозу. Діагностика проводиться за допомогою коронографії, а проблема звуження артерій вирішується шляхом стентування.

За матеріалами прес-центра Кременчуцького міськвиконкому.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов