Кременчуцький НВК №5 дарує радість дітям (фото)

14 грудня у Кременчуцькому НВК №5 відбувся благодійний концерт батьків та учнів початкової школи під назвою «Подаруй дитині радість».

Під час цього заходу в гімназії збирали гроші для кременчуцьких дітей, які потребують фінансової допомоги та знаходяться в лікарні, а саме: для 2-річної дівчинки та 13-річного хлопчика.

Дівчинка знаходиться на лікуванні в реанімаційному відділені дитячої лікарні та потребує протипролежневий матрац, а хлопчик лікувався в дитячій лікарні, а наразі знаходиться в Київській лікарні «Охматдит».

Окрім того, волонтери Молодіжного Парламенту Кременчука  в рамках акції «Святий Миколай – дітям» забрали в цьому навчальному закладі: іграшки, канцелярію, підгузники для дитячих будинків та спеціалізованого будинку дитини тощо.

Отож, для дівчинки та хлопчика в школі за час проведення благодійного концерту зібрали – дві тисячі вісімсот дев’яносто дві гривні. З цих грошей тисячу двісті гривень передали старшій медичній сестрі травматичного відділення дитячої лікарні на потреби дівчинки, а тисячу шістсот дев’яносто дві гривні, доповнивши їх коштами, що збиралися в класах, переведуть на картку батькам хлопчика чи віддадуть їм у руки.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов