Дим, «пожежа» та полігон: Всеукраїнські тренування ДСНС України на ПАТ «АвтоКрАЗ» (фото)

14 грудня у Кременчуці на території ПАТ «АвтоКрАЗ», не дивлячись на дощову погоду, відбулися навчання працівників ДСНС України.

Пов’язано це навчання з нещодавніми випадками вибухів на військових складах та об’єктах з великою площею, як, наприклад, у містах: Бахмут, Кривий Ріг, Сватово, Балаклія, Калинівка тощо.

Доречі, цікаво знати, що дощ не допоміг рятувальникам ліквідувати пожежу приміщення, якби вона сталася насправді, а ось на відкритій території, такій як ліс, це безумовно спрацювало би.

Для того, щоб ліквідувати пожежу при наявних силах та засобах на такому складському приміщенні, як на цьому заводі, потрібно від сорока хвилин до години.

Все залежить від: конструкції складу; від того з чого зроблене саме приміщення; від того, що знаходиться в будівлі; від загрузки складу.

Тактико-спеціальні навчання з розгортанням мобільного оперативної групи проходили на тему: «Гасіння пожежі у великій за площею складській будівлі».

Під час цього заходу на території заводу були керівники Київського та Полтавського Міністерства надзвичайних ситуацій України.

БІЛЬШЕ ФОТОГРАФІЙ З МІСЦЯ ПОДІЇ ДИВІТЬСЯ ТУТ.

Окрім того, на ці відпрацювання методик швидкого реагування при ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій з’їхалося більше п’ятдесяти рятувальників з числа заступників керівників управлінь різних підрозділів ДСНС з усіх куточків нашої країни.

Навчання, максимально наближені до реальної надзвичайної ситуації та її ліквідації, супроводжувалися димом, сиренами та застосуванням вогнегасних речовин.

Під час цього заходу задіяли сорок дві людини особового складу та одинадцять одиниць різної спеціальної, а також пожежної техніки, а саме:

-автоцистерни;

-автодрабини;

-колінчастий підйомник;

-техніка, котра пристосована для підвозу води;

-стаціонарний гнучкий резервуар для технічної води.

Отож, під час тренувань українські рятувальники ліквідували пожежу десь за п’ятнадцять хвилин.

Після тренінгового гасіння гостям підприємства на полігоні продемонстрували лінійку техніки, котру випускає автозавод, серед якої:

-нове шасі КрАЗ-5401, виготовлене згідно з умовами одного з останніх тендерів ДСНС, а також призначене під установку пожежного спеціального обладнання;

-КрАЗ Шрек і КрАЗ Фіона, які поставляються в Організацію Об'єднаних Націй для миротворчих місій.

Завершився візит рятувальників на «АвтоКрАЗ» показовими заїздами великовантажного всюдихода КрАЗ-6322 по перешкодах випробувального полігону підприємства.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов