Кременчужани можуть повідомляти про виявлені проблеми через «Відкрите місто»

Як повідомив на щотижневій апаратній нараді директор комунального підприємства «Кременчуцький центр міжнародних зв'язків та економічного розвитку міста «Кременчук Інвест» Андрій Мельник, наше місто приєдналося до проекту «Відкрите місто».

Проект «Відкрите місто» спрямовано на посилення участі громадян у розвитку місцевої громади. Цей проект впроваджує інноваційні механізми участі громадян у вирішенні місцевих проблем, налагоджує результативну співпрацю громадян і органів місцевої влади, допомагає громадянам самоорганізуватися навколо вирішення важливих проблем громад.

Головним інструментом «Відкритого міста» є платформа, за допомогою якої будь-який мешканець з міст-учасників може:

- ініціювати вирішення важливої для його міста проблеми, звернувшись до відповідального за прийняття рішення посадовця (органу влади);

- перевірити, в якому статусі знаходиться запит громадянина: прийнятий до розгляду, вирішений чи не вирішений.

Підтримка ініціативи «Відкрите місто – Кременчук» реалізується  Кременчуцькою міською радою спільно з громадською організацією «Асоціація сприяння міжнародному бізнесу та розвитку» та здійснюється за фінансової підтримки Проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС), що впроваджується Федерацією канадських муніципалітетів за фінансової підтримки Уряду Канади. Програма «Відкрите місто» реалізується Фондом Східна Європа за рахунок коштів, наданих Фондом Ч.С. Мотта (США).

Окрім того, як повідомив Андрій Мельник, в Україні вже п’ятдесят п’ять міст приєдналися до платформи. Завдяки підтримці проекту ПРОМІС Кременчук зробив це у жовтні. За цей незначний час від кременчужан надійшло сімнадцять звернень, які знаходяться на опрацюванні у відповідних структурних підрозділах виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.

Як відмітив голова міста Віталій Малецький, даний проект дозволить вести владі більш відкритий діалог з громадою та розширить можливості  структурних підрозділів виконавчого комітету, адже завдяки платформі вони відразу бачитимуть проблеми та зможуть оперативно реагувати на них.

За матеріалами прес-центра Кременчуцького міськвиконкому.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов