Сьогодні – День святого Миколая!

19 грудня відзначається День Святкування та вшанування пам’яті Святого Миколая.

Цієї ночі діти отримують подарунки під подушками, а тому вони вірять у диво, яке звершується святим Миколаєм і вчаться в святого бути милосердними.

Святий Миколай опікується воїнами, водіями та подорожуючими та допомагає бідним у скруті. Окрім того, цей святий вважається покровителем дітей, студентів, моряків, торгівців та лучників.

В пам'ять про милосердя святого Миколая, цього дня відзначається Міжнародний день допомоги бідним.

Образ святого Миколая та традиції дарувати подарунки в незалежній Україні відроджуються, а також все більше шанується традиція прояву турботи про нужденних.

У школах напередодні свята проводяться уроки, на яких дітей вчать писати листа святому Миколаю.

Коли на більшу частину українських земель прийшла радянська влада, то святий Миколай і всі інші релігійні символи витіснилися. На зміну Миколаю прийшов Дід Мороз, який дарує подарунки на Новий Рік.

Окрім того, борги прийнято віддавати до дня Миколая, бо вважається, якщо боржник не віддасть гроші до цього святкування, то він ніколи не зробить це.

Серед прикмет, які пов’язані з цим днем:

-великий іній  на врожай хліба;

-йде дощ  гарно вродить озимина;

-мороз цього дня  великий врожай хліба й городини.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов