На міську програму «Доступна аптека» у наступному році виділять більше мільйону гривень

2018 року дію міської програми соціального спрямування «Доступна аптека» продовжать.

На цю програму в проекті міського бюджету на наступний рік закладено більше мільйону двохсот тисяч гривень.

Програмою «Доступна аптека» передбачено надання знижок на вартість медичних препаратів для пільгових категорій населення міста, пенсіонерів і малозабезпечених кременчужан. Окрім того, ця програма є першим прикладом в Україні, де на міському рівні запровадили механізм реімбурсації вартості ліків за рахунок міських видатків. В аптеках-учасниках соціальної програми «Доступна аптека» відбувається відпуск медичних препаратів, якщо в наявності є документ, який посвідчує статус особи, та рецепт лікаря.

Як повідомив керівник управління охорони здоров’я міста Дмитро Петращук, за попередній тиждень в аптечній мережі Кременчука в межах програми «Доступна аптека» отоварено рецептів на суму шість тисяч вісімсот гривень.

За матеріалами прес-центра Кременчуцького міськвиконкому.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов