До міжнародних аеропортів додався ще один – Полтавський

Як повідомив на своїй сторінці у «Facebook» міністр інфраструктури України Володимир Омелян, 20 грудня Кабінет міністрів України надав ПОКП «Аеропорт-Полтава» статус міжнародного.

Два тижні тому перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький говорив про необхідність надання полтавському аеропорту міжнародного статусу. Адже Полтавська облдержадміністрація підписала низку договорів із авіакомпаніями та планує організувати приміщення, а також роботу митниці та прикордонної служби на території аеропорту.

Окрім того, один з туроператорів вже відкрив можливість бронювання місць у літаку, котрий в травні 2018 року здійснить рейс з Полтави до Анталії.

Попри це Полтавська ОДА не розділила оптимізму туроператора та висловила надію укластися у ці строки, так як прийнята у січні Програма розвитку та підтримки ПОКП «Аеропорт-Полтава» розрахована на чотири роки, а поки що виділили кошти лише на проекти паркану та терміналу.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов