• Кременчуцькі титани здобули медалі на відкритому кубку з армспорту (фото)
11:20, 25 грудня 2017 р.

Кременчуцькі титани здобули медалі на відкритому кубку з армспорту (фото)

Кременчуцькі титани здобули медалі на відкритому кубку з армспорту (фото), фото-1

Нещодавно у Полтаві відбувся відкритий кубок Полтавської області з армспорту пам’яті видатного тренера Олійника С.М.

Участь у цих змаганнях взяли команди: Черкас, Миколаєва, Харкова (СК «Пантера» та ХНМУ), Полтава «Колос», Полтава-молодь, Кременчук «Титан», Козельщина ДЮСШ, Хорольського аграрного коледжу, Кобеляцького району.

Кременчук у загальному заліку з десяти команд посів четверте місце.

На першому опинилася команда з Кобеляк, на другому та третьому – команди з Полтави.

Що стосується особистого заліку, то тут кременчужани вибороли три золоті та одну срібну нагороди:

Гелетей Євген у ваговій категорії 70 кілограм на ліву та праву руку здобув перше місце;

Загорулько Ірина у ваговій категорії 50 кілограм на ліву та праву руку посіла перше місце;

Даведенко Вячеслав у ваговій категорії 85+ кілограм  на ліву та праву руку посів перше місце;

Безрук Дмитро у ваговій категорії 80 кілограм на ліву та праву руку зайняв друге місце.

Окрім того, Калініченка Сергій нещодавно на всеукраїнському турнірі «Деміївський квартал Open Cup-2017», що проходив у Києві, посів третє місце.

За матеріалами Спортивного клубу «Титан».

#відкритийкубок #армспорт #змагання #команди #загальнийзалік #особистийзалік #титан #нагороди #всеукраїнськийтурнір