Майже 45 мільйонів отримав місцевий бюджет Кременчука від податку на алкоголь та цигарки

Як повідомили у Кременчуцькій об’єднаній державній податковій інспекції, з січня по листопад до місцевого бюджету надійшло 44 мільйони 961 тисяча гривень акцизного податку з роздрібного продажу алкоголю та цигарок.

Серед податкових платежів, які надходять до місцевого бюджету, четверте місце займає акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів. На перших трьох опинилися податок на доходи фізичних осіб, податок на майно та єдиний податок.

Відповідно до Податкового кодексу України, ставки податку для підакцизних товарів встановлюються за рішенням сільської, селищної або міської ради у відсотках від вартості (з податком на додану вартість), у розмірі п’яти відсотків.

Податок сплачується за місцем продажу таких товарів.

Окрім того, надзвичайно важливо, щоб громадськість спільно з органами місцевого самоврядування були на сторожі та своєчасно інформували про випадки порушення окремими платниками норм чинного законодавства при продажу цього виду товарів. Пов’язано це з тим, що з вартості кожної реалізованої пляшки лікеро-горілчаних виробів, пива чи пачки тютюнових виробів місцевий бюджет має отримувати п'ять відсотків.

Про це повідомляє Кременчуцька ОДПІ Головного управління ДФС у Полтавській області.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов