Стало відомо, яку суму українці готові витратити на святкування Нового року

Як свідчать дані дослідження, що проводилися компанією Research & Branding Group з 4 по 14 грудня серед 1801 респондентів по всій Україні, крім Криму та ОРДЛО, загальний розмір новорічних витрат українців в нинішньому році в середньому становитиме приблизно 1659 гривні.

Помилка вибірки складає 2,4 відсотка при рівні довірчої ймовірності Р=0,95.

Найдорожче обійдеться підготовка і оформлення святкового столу – 806 гривні, на подарунки близьким і знайомим піде 769 гривень, на розваги (відвідування ялинок, театрів, ресторанів, туристичні поїздки тощо) – 721 гривня.

Попри все це, як зазначають соціологи, цю суму слід розуміти як досить умовну, яка відображає якусь центральну тенденцію в запланованих українцями святкових витратах. Реально ж розміри цих витрат істотно розрізняються у різних сім'ях – половина українських сімей, які планують здійснити новорічні витрати, витратить на це в сумі менше 1250 гривень, а друга половина – більше цієї суми. Причому у 10 відсотків найменш забезпечених сумарні новорічні витрати заплановані на рівні, що не перевищує 375 гривень, а у 10 відсотків найбільш забезпечених з них ці витрати становитимуть понад 3500 гривень.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов