• Главная
  • Стало відомо, яку суму українці готові витратити на святкування Нового року
18:10, 26 декабря 2017 г.

Стало відомо, яку суму українці готові витратити на святкування Нового року

Стало відомо, яку суму українці готові витратити на святкування Нового року, фото-1

Як свідчать дані дослідження, що проводилися компанією Research & Branding Group з 4 по 14 грудня серед 1801 респондентів по всій Україні, крім Криму та ОРДЛО, загальний розмір новорічних витрат українців в нинішньому році в середньому становитиме приблизно 1659 гривні.

Помилка вибірки складає 2,4 відсотка при рівні довірчої ймовірності Р=0,95.

Найдорожче обійдеться підготовка і оформлення святкового столу – 806 гривні, на подарунки близьким і знайомим піде 769 гривень, на розваги (відвідування ялинок, театрів, ресторанів, туристичні поїздки тощо) – 721 гривня.

Попри все це, як зазначають соціологи, цю суму слід розуміти як досить умовну, яка відображає якусь центральну тенденцію в запланованих українцями святкових витратах. Реально ж розміри цих витрат істотно розрізняються у різних сім'ях – половина українських сімей, які планують здійснити новорічні витрати, витратить на це в сумі менше 1250 гривень, а друга половина – більше цієї суми. Причому у 10 відсотків найменш забезпечених сумарні новорічні витрати заплановані на рівні, що не перевищує 375 гривень, а у 10 відсотків найбільш забезпечених з них ці витрати становитимуть понад 3500 гривень.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#дослідження #компанія #респонденти #новорічнівитрати #стіл #подарунки #розваги #соціологи
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...