Підсумок благодійної акції «Святий Миколай – дітям»-2017 у Кременчуці (фото)

Сьогодні, 27 грудня, в Кременчуці відбулося підведення підсумків благодійної акції «Святий Миколай – дітям»-2017.

Засновники та організатори акції: Молодіжний парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, управління у справах сім`ї, дітей та молоді, департамент освіти, Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді.

Ця акція, що проходить у нашому місті п’ятнадцятий рік поспіль, тривала майже два місяці та охопила близько трьох тисяч дітей.

Першим етапом акції був «Марафон написання листів Святому Миколаю», а розпочався він 17 листопада, даючи старт акції «Святий Миколай – дітям»– 2017.

Протягом Марафону миколайчики-волонтери відвідали сім соціальних закладів та зібрали сто сімдесят одну мрію дитини. Окрім того, волонтери для дітей проводили концерти та ставили казки.

Другий етап акції, під час якого найбільше збирається подарунків – збір подарунків у магазинах міста.

У акції участь взяло сімдесят п’ять магазинів, в яких стояло триста дванадцять волонтерів, збираючи дітям подарунки протягом чотирьох днів.  

Третій етап акції, під час якого дітям вручали подарунки, проходив з 18 по 20 грудня включно. Під час цього етапу організатори приїжджали до соціальних закладів з подарунками та привітальними програмами, до яких долучилося багато шкіл, творчих колективів, дитячі розважальні комплекси та, навіть, театр.  

До організаторів під час цього заходу приєдналися і навчальні заклади нашого міста, а ще їх у цьому році підтримала «Укрпошта», тому діти отримували свої посилки від Святого Миколая в коробках.

Окрім сто сім десяти однієї мрії, яку здійснили організатори, було ще п’ятдесят вісім додаткових подарунків – це ті діти, які під час Марафону перебували на лікарняному або потрапили до закладу пізніше. Отож, всього під час благодійної акції привітання від Святого Миколая отримало двісті двадцять дев’ять дітей.

Під час підведення підсумків благодійної акції «Святий Миколай – дітям» подяками нагородили всіх, хто долучився та підтримав акцію.

Окрім того, під час заходу дипломами та грошовими коштами колектив Кременчуцького відділення «Укрпошти» відзначив переможців конкурсу «На кращу поштову скриньку».

Колектив сайту 05366.com.uaтакож приєднався до благодійної акції, підтримавши організаторів у розповсюдженні інформації про цю подію, за що отримав подяку.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов