На підтримку громадських формувань у міський бюджет закладено сто тисяч гривень

Сто тисяч гривень передбачено в міському бюджеті на фінансову підтримку громадських формувань, які співпрацюють з органами правопорядку Кременчука.

За інформацієюсекретаря міської ради Юрія Гриценка, в місті надається фінансова допомоги громадським формуванням, які спільно з органами правопорядку працюють над профілактикою правопорушень.

Як повідомили представники Кременчуцького відділу поліції Головного управління Національної поліції України, упродовж минулого року в місті:

- відпрацювали двісті сімдесят чотири тисячі подій,

- на лінію «102» надійшло сорок дев’ять тисяч звернень,

- склали дванадцять тисяч матеріалів;

- затримали двадцять вісім осіб за скоєння злочинів;

- дев’ятсот п’ятдесят осіб скоїли адміністративні порушення. 

Громадські формування протягом звітного періоду допомагали представникам відділу Національної поліції на предмет виявлення порушників кримінального та адміністративного законодавства. Поліція спільно з громадськими формуваннями кожного місяця у рамках патрулювання здійснює:

-проведення рейдів-обстежень територій міста;

-забезпечення охорони загальноміських масових заходів і місць масового відпочинку;

-тримання на контролі місць перебування та проживання осіб, які потрапляють в зону особливої уваги представників органів внутрішніх справ;

-охорону місць, де були виявлені вибухонебезпечні предмети різних часових періодів тощо.

На роботу громадських формувань упродовж звітного періоду загалом не пролунало жодних нарікань.

Як наголосив Юрій Гриценко, міська влада, розуміючі складність сьогоднішньої криміногенної ситуації, та маючи позитивні результати співпраці органів поліції та громадських формувань, продовжить підтримувати ці організації.

За матеріалами прес-центра Кременчуцького міськвиконкому.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов