У Першій міській лікарні Кременчука з’явився сучасний операційний блок (фото)

Сьогодні, 28 грудня, у Першій міській лікарні після проведення капітального ремонту відкрили операційний блок хірургічного відділення.

Основне завдання цього оперблоку – виконання екстрених і планових операцій  загальнохірургічного профілю.

Із міського бюджету на капітальний ремонт виділили близько півтори мільйонів гривень, а на придбання медичного обладнання – один мільйон гривень.

Окрім того, в хірургічному відділенні Першої міської лікарні вперше на Полтавщині було запроваджено лапароскопічний метод хірургічного втручання. З того дня виконали п’ять тисяч двісті лапароскопічних хірургічних втручань. Ця операційна оснащена лапароскопічними стійками за допомогою яких не тільки проводять мало травматичні операції пацієнтам з плановими оперативними втручаннями в сфері хірургії, а й виконують ургентну діагностику та проводять невідкладні операції.

Як відмітив голова міста Віталій Малецький, перші кроки децентралізації позитивно відображаються на розвитку регіонів. Прикладом цьому є сучасні ремонти, які влада на місцях має можливість проводити завдяки додатково отриманим фінансовим ресурсам.

Курс міської та державної влади на підвищення якості надання медичних послуг, у Кременчуці дає вагомі результати – за останні два роки вдалося:

-капітально відремонтувати по декілька відділень в кожній лікарні міста;

-оновити медичне обладнання;

-створити належні умови праці лікарям;

-дати можливість пацієнтам отримувати кваліфіковану і більш якісну, а також оперативну медичну допомогу.

Ця робота продовжиться і далі, бо від цього залежить головне – здоров’я пацієнтів. 

За матеріалами прес-центра Кременчуцького міськвиконкому.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов