У дитячій лікарні Кременчука відремонтували операційний блок хірургічного відділення (фото)

Сьогодні, 28 грудня, у дитячій лікарні Кременчука після капітального ремонту відкрили операційний блок хірургічного відділення.

На проведення цього ремонту, а також заміни апаратури та медичного обладнання, встановлення пожежної сигналізації, спрямували близько семи мільйонів гривень бюджетних коштів.

Цього року з державного бюджету на потреби дитячої лікарні Кременчука спрямували п’ять мільйонів гривень, а у наступному році залучать не менше коштів, які направлять в тому числі на створення центру судинної хірургії на базі лікарня «Кременчуцька». 

Для дитячої лікарні наступного року придбають новий медичний  інструментарій та металопластикові вікна. 

У поточному році дитячі хірурги провели 1428 операцій. В  операційному блоці проводяться планові та ургентні операції хірургічного, травматологічного, офтальмологічного та отоларингологічного напрямків.  Одночасно в ньому можуть працювати три операційні.

За матеріалами прес-центра Кременчуцького міськвиконкому.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов