У Польщі зміняться правила працевлаштування іноземців

Із 2018 року в Польщі почнуть діяти нові правила працевлаштування іноземців, а це означає, що заяви про намір доручити працю іноземцю будуть замінені платними дозволами на сезонну роботу.

Отож, період виконання праці, котрий рахується з моменту в’їзду до Польщі, не повинен перевищувати дев’яти місяців протягом календарного року. Вартість такого документу становитиме тридцять злотих.

Як повідомив директор Воєводського управління праці у Варшаві Томаш Сєрадз, мета впровадження нових правил – адаптація державних норм до законодавства Європейського Союзу. Окрім цього, необхідно також звернути увагу на ті елементи, що погано працювали під час процедури реєстрації заяв-доручень працедавців.

До вступу у дію нових правил не було:

-жодного контролю над порядком отримання роботи на підставі заяви про намір доручити роботу іноземцю, крім самого факту реєстрації;

-відомо, у кого і на яких умовах працював у Польщі громадянин іншої держави.

Це ускладнювало перевірку прикордонників та Державної інспекції праці.

Процедура дозволів на сезонну роботу діятиме у рільництві, садівництві, туризмі та гастрономії.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов