"З Новим Роком, Кременчук!", - привітання мера Кременчука

Дорогі кременчужани! Завершується 2017 рік. Для Кременчука він був не легким, але досить плідним. Завдяки злагодженій праці міської влади, депутатів усіх рівнів та кременчуцьких трударів вдалося втілити в життя багато важливих проектів, спрямованих на покращення умов життя в місті, поліпшення благоустрою та підвищення соціальних стандартів. Завдяки політиці Президента України та Уряду щодо децентралізації влади, нам вдалося виконати і навіть перевиконати міський бюджет, що, в свою чергу, дозволило капітально ремонтувати дороги, лікувальні та навчальні заклади, утримувати житлово-комунальне господарство, встановлювати нові дитячі майданчики, приводити в порядок парки і сквери, озеленювати і заквітчувати місто.

Досягненням року є і запровадження таких соціальних програм як «Безкоштовні пологи», «Доступні ліки», «Стоп інфаркт», відміна батьківських внесків в навчальних закладах, безкоштовний проїзд школярів віком до 12 років, надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення, підтримка учасників АТО та їх сімей тощо.

Ми провели величезну роботу щодо закупівлі нових тролейбусів і в Новому році вони почнуть курсувати містом, з комфортом перевозячи пасажирів.

Місто жило, розвивалося, розбудовувалося, оновлювалося, з кожним днем ставало все кращим і сучаснішим. Тож дякую всім мешканцям Кременчука за плідну працю на благо міста і щиру любов до нього.

Щиро бажаю, щоб в Новому 2018 році ми мали ще більше можливостей для реалізації задуманих планів. Бажаю всім миру, нехай мудрість політиків візьме верх над іншими чинниками, і ми всі в Новому році зустрінемо довгоочікувану перемогу. Бажаю верховенства добра над злом, плідної праці над бездіяльністю, людяності і поваги один до одного.

Нехай щасливою буде кожна кременчуцька родина, нехай добрі бажання, задумані в Новорічну ніч, обов’язково здійсняться. Щастя і добробуту кожній кременчуцькій родині, тепла і затишку кожній кременчуцькій оселі, здоров’я і наснаги всім на весь прийдешній рік.

З Новим 2018 роком!

Міський голова Віталій Малецький

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов