Які зміни митних правил України вступили в силу цього року

З 1 січня 2018 року набули чинності зміни правил щодо безмитного ввезення товарів в ручному чи супроводжуваному багажі сумою до сто п’ятдесяти євро (в аеропортах – до тисячі євро) та вагою до п’ятдесяти кілограм для тих, хто був відсутній в Україні більше доби, а також в’їжджає в країну не частіше одного разу протягом сімдесяти двох годин.

При частішому в’їзді без податків можна ввозити товари на суму до п’ятдесяти євро.

Як йдеться у законі «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році» (законопроект №6776-д), котрий опубліковано у виданні «Голос України», в Україні введення обмеження на безподаткові пересилання товарів з-за кордону відклали на рік.

З 1 січня 2019 року почнуть діяти обмеження на безподаткові пересилання товарів з-за кордону фізичним особам в міжнародних поштових та експрес-відправленнях. Ці обмеження стосуються того, що протягом календарного місяця сумарна вартість трьох посилок в одні руки повинна становити до сто п’ятдесяти євро, а починаючи з четвертої – такі посилки обкладатимуться податком на додану вартість (двадцять відсотків), митом (десять відсотків) і акцизом.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
55 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов