• Главная
  • Які зміни митних правил України вступили в силу цього року
11:00, 3 января 2018 г.

Які зміни митних правил України вступили в силу цього року

Які зміни митних правил України вступили в силу цього року, фото-1

З 1 січня 2018 року набули чинності зміни правил щодо безмитного ввезення товарів в ручному чи супроводжуваному багажі сумою до сто п’ятдесяти євро (в аеропортах – до тисячі євро) та вагою до п’ятдесяти кілограм для тих, хто був відсутній в Україні більше доби, а також в’їжджає в країну не частіше одного разу протягом сімдесяти двох годин.

При частішому в’їзді без податків можна ввозити товари на суму до п’ятдесяти євро.

Як йдеться у законі «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році» (законопроект №6776-д), котрий опубліковано у виданні «Голос України», в Україні введення обмеження на безподаткові пересилання товарів з-за кордону відклали на рік.

З 1 січня 2019 року почнуть діяти обмеження на безподаткові пересилання товарів з-за кордону фізичним особам в міжнародних поштових та експрес-відправленнях. Ці обмеження стосуються того, що протягом календарного місяця сумарна вартість трьох посилок в одні руки повинна становити до сто п’ятдесяти євро, а починаючи з четвертої – такі посилки обкладатимуться податком на додану вартість (двадцять відсотків), митом (десять відсотків) і акцизом.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#зміни #правила #безмитневвезення #товари #податки #закон #обмеження #посилки #мито #акциз
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...