• Главная
  • Страхові виплати для постраждалих внаслідок нещасних випадків на виробництві збільшено
19:05, 3 января 2018 г.

Страхові виплати для постраждалих внаслідок нещасних випадків на виробництві збільшено

Страхові виплати для постраждалих внаслідок нещасних випадків на виробництві збільшено, фото-1

З 1 січня поточного року набула чинності прийнята постанова Кабінету Міністрів України від 27 грудня «Про перерахування розміру страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності (членам їх сімей)».

Цією постановою встановлено коефіцієнт перерахування страхових виплат з 1 березня у розмірі 1,2, виходячи з фінансових можливостей бюджету Фонду соціального страхування України.

З 1 січня збільшено страхові виплати потерпілим на виробництві майже для 174 тисяч осіб, та з 1 березня перераховуватимуть страхові виплати для 207 тисяч осіб.

У проекті бюджету Фонду на 2018 рік для реалізації акта передбачено 2,1 мільярда гривень.

Окрім цього, запропоновано провести осучаснення цих виплат і пропонується до зарплати, котру потерпілий мав до ушкодження здоров’я, відкоригованої на коефіцієнти перерахунків, що проводились Фондом до 2018 року, додати суму, на яку збільшився середній розмір заробітної плати в Україні за період 2008-2011 років.

Для осіб, у яких після проведеного перерахування розмір щомісячної виплати менше мінімальної зарплати, встановленої законом на 1 січня 2017 року (три тисячі двісті гривень), встановити новий розмір щомісячної страхової виплати з урахуванням відсотку втрати працездатності та розміру мінімальної заробітної плати.

За матеріалами прес-центра Урядового порталу.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#постанова #кабінетміністрів #страховівиплати #нещаснийвипадок #професійнезахворювання #осучаснення
6,0
Высокие оценки пользователей за Полезность
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...