В Україні почали діяти нові правила для нарахування пенсій

Змінами до Закону «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» передбачено, що з 1 січня для призначення пенсій збільшується розмір страхового стажу, а розмір показника оцінки стажу зменшується.

З 1 січня по 31 грудня право на призначення пенсії за віком після досягнення шістдесяти років мають особи за наявності страхового стажу не менше двадцяти п’яти років. У разі відсутності стільки років страхового стажу, право на призначення пенсії за віком після досягнення віку шістдесят три роки мають особи за наявності страхового стажу від п’ятнадцяти до двадцяти п’яти років.

При призначенні пенсії застосовується середня заробітна плата (дохід) в Україні, з якої сплачено страхові внески, обчислена як середній показник за 2016 та 2017 роки із застосуванням величини оцінки одного року страхового стажу в розмірі одного відсотку.

З 1 січня для осіб, які досягли віку шістдесяти п’яти років, мінімальний розмір пенсії за віком за наявності у чоловіків тридцяти п’яти років, а у жінок тридцяти років страхового стажу встановлюється в розмірі сорок відсотків мінімальної заробітної плати, що становить 1489 гривень, але не менше прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, який з 1 січня становить 1373 гривні.

Для пенсій, які призначили після 1 січня, мінімальний розмір пенсії за віком виплачується після досягнення особою шістдесяти п’яти років. До досягнення цього віку таким особам може бути призначена державна соціальна допомога на умовах і в порядку, визначених Законом України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям».

У разі відсутності необхідного страхового стажу на дату досягнення пенсійного віку, пенсію за віком може бути призначено після набуття особою страхового стажу, який відтепер можна або докупити, сплативши пенсійні внески, або продовживши працювати.

Людина може піти до відділення Пенсійного фонду та укласти договір про купівлю відсутніх місяців, якщо у неї не вистачає стажу. У такому разі сума сплаченого єдиного внеску за кожен місяць такого періоду не може бути меншою за мінімальний страховий внесок на дату укладення договору, помножений на коефіцієнт два.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
222 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов