• Главная
  • В Україні подорожчають сигарети
13:30, 6 января 2018 г.

В Україні подорожчають сигарети

В Україні подорожчають сигарети, фото-1

Як прогнозують в Українському центрі контролю над тютюном, із 1 січня акцизи на сигарети зростуть на тридцять відсотків, а тому ціни на сигарети зростуть приблизно на шість гривень. Середня вартість пачки становитиме двадцять дев’ять-тридцять гривень.

Відповідно до Угоди про асоціацію, Україна повинна поступово збільшити ставку акцизу на сигарети до дев’яносто євро за тисячу штук. Минулого року цей податок у нашій країні досяг лише двадцять один євро. Отож, до потрібного рівня Україна дійде до 2024 року, якщо піднімати податок щорічно.

Окрім того, очікується скорочення продажі сигарет до сорока мільярдів з нинішніх сімдесяти трьох мільярдів. За досвідом інших країн, доходи в бюджет не скоротяться, а зростуть до ста мільярдів гривень на рік.

Цього року вперше в Податковому кодексі України прописується підвищення акцизів відразу на сім років вперед, а не на рік вперед, як було раніше.

У 2018 році підвищення акцизів принесе до бюджету п’ятдесят мільярдів гривень, що на десять мільярдів більше за минулий рік.

Як вважають в Українському центрі контролю над тютюном, подорожчання сигарет зменшить обсяги продажів сигарет на триста мільйонів пачок.

Із 2008 року в Україні підвищується акциз на сигарети – за дев'ять років вартість пачки сигарет зросла в двадцять разів. Акциз на сигарети в Україні розраховується в гривнях, а не в євро, як на інші товари, тому посилення податків частково з'їдає інфляція.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#угода #акцизи #сигарети #зростання #податок #доходи #бюджет #подорожчання #інфляція
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...