Українці повинні сортувати сміття

Із 1 січня в Україні почав діяти закон про сортування сміття, який забороняє поховання неперероблених (необроблених) побутових відходів. Окрім того, великогабаритні, ремонтні та небезпечні відходи у складі побутових повинні збиратися окремо від інших видів.

На етапі збирання чи сортування небезпечні відходи повинні відділятися та передаватися спеціалізованим підприємствам, які одержали ліцензії на здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами.

Спеціально обладнаними транспортними засобами повинно здійснюватися перевезення побутових відходів. Захоронення побутових відходів дозволяється лише на спеціально обладнаних для цього полігонах або звалищах.

Термічна обробка (спалювання) побутових відходів дозволяється лише на спеціально призначених для цього підприємствах чи об'єктах.

Як повідомив начальник управління благоустрою територій Максим Барінов, невиконання цих вимог загрожує штрафом, який для населення становитиме від трьохсот сорока до тисячі трьохсот шістдесяти гривень, а для юридичних осіб – від вісімсот п’ятдесяти до тисячі сімсот гривень.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
105 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов