14:35, 7 января 2018 г.

В Україні діє Дорожній фонд

В Україні діє Дорожній фонд, фото-1

Як повідомив на своїй сторінці у Facebook Міністр інфраструктури Володимир Омелян, із 1 січня в Україні почав роботу Державний дорожній фонд, створення якого схвалила Верховна Рада ще в листопаді 2016 року.

Відповідно до документу, шістдесят відсотків коштів фонду спрямовуватимуться на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання автодоріг загального користування державного значення; тридцять п’ять відсотків – на дороги місцевого значення, а п’ять відсотків – на фінансування безпеки дорожнього руху.

Вперше автодорожня галузь отримає гарантоване державою фінансування, яке цього року становитиме майже тридцять три мільярди гривень, та додаткове фінансування низки ключових магістралей більш ніж на чотирнадцять мільярдів гривень.

Із цього року Державне агентство автомобільних доріг України (Укравтодор) відповідатиме лише за п’ятдесят тисяч кілометрів доріг, а решта (сто двадцять тисяч) передаються на баланс областей із гарантованим фінансуванням держави з Дорожнього фонду в обсязі тридцять п’ять відсотків від його надходжень.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#державнийдорожнійфонд #документ #автодороги #дороги #безпекадорожньогоруху #автодорожнягалузь #фінансування #укравтодор #області
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...