Календар щеплень дітей в Україні

У Міністерстві охорони здоров’я закликають батьків вакцинувати дітей проти кору. Пов’язано це зі збільшенням кількості захворілих на це небезпечне захворювання.

Як зазначають у відомстві, для захисту від кору необхідно отримати дві дози вакцини КПК. Згідно з календарем щеплень, якщо дитині виповнюється рік або шість років, то їй необхідно зробити щеплення. Зверніться до медичного закладу та отримайте безкоштовні щеплення якомога швидше, якщо дитина пропустила першу чи другу дозу вакцини КПК за графіком.

Окрім того, дорослим також рекомендується зробити щеплення, якщо вони не були вакциновані проти кору, адже, хоч найбільше на кір і хворіють діти, проте є випадки значної кількості захворюваності на кір дорослими.

Низький рівень охоплення щепленнями – саме це є головною причиною спалахів. В Україні у 2016 році менше половини дітей отримали щеплення від кору.

За рішенням Міністерства охорони здоров’я, для того, щоб захистити якомога більшу кількість дітей, з вересня 2017 року тривають посилені заходи щодо імунізації.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов