Де у Кременчуці видають «теплі кредити»

Як повідомила на щотижневій апаратній нараді керівник відділу енергетики та енергоменеджменту виконавчого комітету міської ради Тетяна Андрієвська, «Ощадбанк», «Укргазбанк» і «Приватбанк» видають кредити на здійснення енергоефективних заходів у рамках державної програми «Ощадний дім».

На кредитування «теплих кредитів» цього року у державному бюджеті передбачено більше чотириста мільйонів гривень. Скористатися цією можливістю та стати учасниками програми «Ощадний дім» можуть фізичні та юридичні особи, в тому числі об’єднання співвласників багатоквартирних будинків.

Минулого року на пільгове кредитування впровадження енергоефективних заходів кременчужанами, спрямували більше двадцяти двох мільйонів гривень, з них сімнадцять мільйонів гривень освоєні фізичними особами, з яких тридцять п’ять-сорок відсотків їм компенсовано державою. Майже п’ять мільйонів гривень інвестовано в реалізацію енергоефективних технологій і встановлення індивідуальних теплових пунктів  в  ОСББ, з них державою було компенсовано від тридцяти п’яти до сімдесяти відсотків.

Для ширшого інформування населення з питань впровадження енергоефективних технологій у житловому фонді міста, на базі Асоціації об’єднань співвласників багатоквартирного будинку Кременчука створять консультативно-інформаційний центр. Працівники цього центру допомагатимуть фізичним і юридичним особам здійснювати енергоефективні заходи на своїх об’єктах, залучаючи до цього різні інвестиційні кошти.

За матеріалами прес-центра Кременчуцького міськвиконкому. 

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов