• Главная
  • Де у Кременчуці видають «теплі кредити»
17:00, 15 января 2018 г.

Де у Кременчуці видають «теплі кредити»

Де у Кременчуці видають «теплі кредити», фото-1

Як повідомила на щотижневій апаратній нараді керівник відділу енергетики та енергоменеджменту виконавчого комітету міської ради Тетяна Андрієвська, «Ощадбанк», «Укргазбанк» і «Приватбанк» видають кредити на здійснення енергоефективних заходів у рамках державної програми «Ощадний дім».

На кредитування «теплих кредитів» цього року у державному бюджеті передбачено більше чотириста мільйонів гривень. Скористатися цією можливістю та стати учасниками програми «Ощадний дім» можуть фізичні та юридичні особи, в тому числі об’єднання співвласників багатоквартирних будинків.

Минулого року на пільгове кредитування впровадження енергоефективних заходів кременчужанами, спрямували більше двадцяти двох мільйонів гривень, з них сімнадцять мільйонів гривень освоєні фізичними особами, з яких тридцять п’ять-сорок відсотків їм компенсовано державою. Майже п’ять мільйонів гривень інвестовано в реалізацію енергоефективних технологій і встановлення індивідуальних теплових пунктів  в  ОСББ, з них державою було компенсовано від тридцяти п’яти до сімдесяти відсотків.

Для ширшого інформування населення з питань впровадження енергоефективних технологій у житловому фонді міста, на базі Асоціації об’єднань співвласників багатоквартирного будинку Кременчука створять консультативно-інформаційний центр. Працівники цього центру допомагатимуть фізичним і юридичним особам здійснювати енергоефективні заходи на своїх об’єктах, залучаючи до цього різні інвестиційні кошти.

За матеріалами прес-центра Кременчуцького міськвиконкому. 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#кредити #теплікредити #державнапрограма #ощаднийдім
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...