• Главная
  • Президент України: газорозподільчі компанії зобов’язані установити газові лічильники в кожну квартиру
18:00, 16 января 2018 г.

Президент України: газорозподільчі компанії зобов’язані установити газові лічильники в кожну квартиру

Президент України: газорозподільчі компанії зобов’язані установити газові лічильники в кожну квартиру, фото-1

Президент України Петро Порошенко підписав закон «Про внесення змін до «Закону України про забезпечення комерційного обліку  природного газу» щодо порядку встановлення лічильників споживачам природного газу.

Як повідомив прес-центр глави держави, цей закон удосконалює принципи комерційного обліку природного газу та регулює окремі питання коштів його установки. Окрім того, ухвалення документу підвищує рівень захисту прав споживачів природного газу.

Отож, встановлення загальнобудинкового лічильника газу газорозподільчими компаніями можливе лише за згоди співвласників багатоквартирного будинку, а газовикам віднині забороняється припиняти газопостачання в такий будинок у разі ненадання співвласниками будинку згоди на його встановлення. До того ж, газорозподільчі компанії зобов'язані забезпечити установку індивідуальних лічильників газу, а не загальнобудинкових.

Законом також передбачено самостійне встановлення індивідуальних лічильників газу побутовими споживачами з наступною компенсацією таких витрат за рахунок коштів, які ними сплачуються за природний газ. Порядок такої компенсації встановлюватиметься кабінетом міністрів України.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#президент #закон #лічильникигазу #споживачі #природнийгаз #загальнобудинковілічильники #індивідуальнілічильники
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...