• Кременчуцькі титани продемонстрували гідні результати на Чемпіонаті з класичного жиму лежачи (фото)
11:12, 17 січня 2018 р.

Кременчуцькі титани продемонстрували гідні результати на Чемпіонаті з класичного жиму лежачи (фото), фото-1

Нещодавно у селищі міського типу Диканька відбувся Чемпіонат Полтавської області з класичного жиму лежачи.

У цих змаганнях участь взяло більше сімдесяти спортсменів з різних куточків області.

Головна мета заходу – популяризація пауерліфтингу серед молоді та підтримка його на Полтавщині.

Кременчук представляла частина команди, котра тренується під керівництвом віце-президента спортивного клубу «Титан» Владислава Крамаренка, а саме: Сергій Єрофеєв, Дмитро Погребняк, Володимир Мартинюк і Богдан Большаков.

Під час змагань наші спортсмени продемонстрували такі результати:

Дмитро Погребняк у ваговій категорії 93 кілограма подолав штангу вагою 180 кілограмів та посів перше місце, а ще він встановив власний рекорд та виконав норматив Кандидат у майстри спорту України;

Володимир Мартинюк у ваговій категорії 93 кілограма з результатом 165 кілограмів здобув третє місце та виконав норматив Першого розряду;

Богдан Большаков у ваговій категорії 83 кілограма серед юнаків з результатом 140 кілограмів виборов золото першості та також виконав норматив Першого розряду;

Сергій Єрофеєв у ваговій категорії 105 кілограмів серед ветеранів з результатом 170 кілограм став володарем золота. Окрім того, він пройшов відбір на участь у Чемпіонаті України з класичного жиму лежачи серед ветеранів, який відбудеться у Коломиї з 19 до 22 лютого.

За підсумком дня кременчуцькі спортсмени  посіли друге місце у командному заліку.

За матеріалами прес-центра спортивного клубу «Титан».