У Кременчуці завтра розпочнеться Рік Литви

Як повідомив директор комунального підприємства «Кременчукінвест» Андрій Мельник, 18 січня в Кременчуці розпочнеться Рік Литви.

Презентація відбудеться в режимі відео-конференції, а її учасниками стануть: керівники міста, Міністр-Посланник Посольства Литовської Республіки в Україні пан Гвідас Кєрушаускас, члени громадських організацій, спеціалісти  установ освіти, науки і культури Кременчука, а також представники Посольства Литовської Республіки та міста-побратима Алітус.

Окрім того, у місті у рамках офіційного відкриття Року Литви  цього дня презентують Міжнародний інформаційно-комунікаційний центр імені князя Вітовта. Цей центр працюватиме в новому офісі комунального підприємства за адресою, провулок Дмитра Тьомкіна, 4.

Завдання Міжнародного інформаційно-комунікаційного центра – сприяння підприємцям і промисловцям міста, організаціям громадянського суспільства (неприбутковим громадським організаціям), навчальним закладам, центрам дитячої дипломатії і євро-клубам в отриманні інформації про євроінтеграційні процеси в Україні, інвестиційні пропозиції, про культурний, науковий, освітній, економічний, імпортно-експортний потенціал міст-побратимів.

За матеріалами прес-центра Кременчуцького міськвиконкому.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов